AFETLERDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ VE UMKE SORUMLULARI



***yapım ve güncelleme aşamasındadır....

BÖLGE KOORDİNATÖR İL

AFET BİRİM SORUMLULARI VE UMKE SORUMLULARI

1.BÖLGE

Erzurum : Dr.Özgür ÇELEBİ / Battal ADIGÜZEL

Erzincan : Ahmet BOZDAŞ

Kars : Soner ALİM

Bayburt :

Ardahan : Serdar KIZILATEŞ

Iğdır : Fatih YILMAZ

2.BÖLGE

Van: Aydoğan KAYA

Ağrı: Murat BİTEN

Bitlis : Tahsin DURAN

Hakkâri :

Muş : Emek GÜLCE

3.BÖLGE

Trabzon: Serkan SAYAR

Giresun : Umut GÜNEŞ

Gümüşhane : Murat PARLAK

Rize :

Artvin :

4.BÖLGE

Malatya: Hasan VURAL

Elazığ :

Bingöl : Hasan AKKUŞ 0.532.303.54.16

Tunceli :

5.BÖLGE

Diyarbakır : Uğur YAŞAR

Batman :

Mardin :

Siirt : Oğuzhan CENGİZ

Şırnak :

6.BÖLGE

Samsun :

Amasya :

Ordu :

Sinop :

7.BÖLGE

Sivas :

Tokat : Ramazan DİREK

8.BÖLGE

Gaziantep : Hasan AKINCI

Adıyaman :

Kahramanmaraş : Mustafa GÜLFİDAN

Kilis :

Şanlıurfa :

9.BÖLGE

Ankara : Abdülkadir DURMUŞ

Çorum :

Kırıkkale : Onur ARAÇ

Kırşehir :

Yozgat : Baki ÜNLÜSOY

Çankırı : Erdal ÇALIKUŞU 0.505.919.97.97

Kastamonu :

10.BÖLGE

Bolu : Onur DURUKAN 0.505.299.97.85

Karabük : Sadık BAŞKAYA

Bartın : Nazmi ÖZER

Zonguldak : Melek YAVUZ

11.BÖLGE

Kayseri : Nazif GÜMÜŞSOY

Nevşehir : Fahrettin ÖÇALIR

Niğde : Esen ERSİN

12.BÖLGE

Adana : Metin YILDIZ

Hatay :

Osmaniye : Aykut İREM

Mersin :

13.BÖLGE

Konya : Ömer GÖKSU

Karaman :

Aksaray :

14.BÖLGE

Kocaeli : Naci DABAK

Sakarya :

Düzce : Murat YILDIZ

15.BÖLGE

Eskişehir : Süleyman AVŞAROĞLU 0.506.407.01.72

Bilecik: Metin KARAKUŞ / Ender TOY 0.506.564.11.53

Kütahya: Dr.Murat BUTTAN / Levent BİRCAN 0.542.635.98.82

Afyonkarahisar : Hüseyin ÇALIŞKAN / İsa Cihan ÇİÇEK 0.506.598.83.45

16.BÖLGE

Antalya :

Burdur : Şaban ÇETİN 0.505.240.92.46

Isparta :

17.BÖLGE

Bursa: Dr.Mesut YILMAZ / Tarık YARDIMCI 0.532.409.38.86

Balıkesir : Mehmet Mehdi ÖNALAN 0.505.348.25.99

Yalova :

Çanakkale : Suat BAĞLA

18.BÖLGE

İzmir :

Manisa : Adnan CANBAZ 0.555.460.39.84

Uşak : Gürkan ERDOĞAN 0.533.307.00.45

19.BÖLGE

Denizli : Erhan KAYA

Aydın : Mehmet YILMAZ

Muğla : Oktay YAŞAR

20.BÖLGE

Edirne : Ersan ÖZTÜRK

Kırklareli : Mesut KESKİN

Tekirdağ : Erol KETENCİ

21.
A BÖLGE
B BÖLGE

İstanbul

Anadolu
Avrupa